Morkus Morava s.r.o dodavatel renovovaných hal

telefon: +420 737 540 190

O nás

Home / O nás

MORKUS Morava s.r.o.

Naše firma mimo jiné provádí opravy a renovace ocelových hal. Tyto demontážní i montážní práce vždy zajišťují naši zkušení pracovníci za pomocí těžké techniky. Vaši halu můžeme nejen opravit ale můžeme ji i úplně demontovat a po celkové renovaci opět smontovat na původním místě. Nepotřebné ocelové kosntrukce hal i vykupujeme a nabízíme dále k prodeji. Neustále mám skladem několik konstrukcí ocelových hal které je možno zakoupit.

Za velmi výhodných cenových podmínek prodáváme nejen samostatné konstrukce ale i opláštění, střešní krytinu, zateplení, vrata. V případě zájmu můžeme dodat a smontovat halu po kompletní renovaci. V takovém případě můžete ušetřit až 60% ceny oproti hale nové.

Nabízíme služby

Naši zákazníci

Agrofert a.s.
Agrofert a.s.
koncern
Koncern Agrofert se v současné době skládá z více než 200 dceřiných společností podnikajících v sektoru chemie, zemědělství, potravinářství, pozemní techniky, obnovitelných zdrojů, lesnictví, těžby a zpracování dřeva a médií.
MJM Litovel a.s.
MJM Litovel a.s.
služby pro zemědělce
Společnost MJM Litovel, a.s. již od roku 1991 představuje stabilního a spolehlivého partnera pro zemědělské podniky, farmy a drobné pěstitele v oblasti realizací plodinových řešení, včetně variabilních aplikací hnojiv a obchodu s komoditami. a pesticidů.
Hanácké stavby, spol. s.r.o
Hanácké stavby s.r.o
stavební firma
Nabízí komplexní stavební práce v oborech pozemního, průmyslového a inženýrského stavitelství. Převážná část stavebních prací je realizována při výstavbě, opravách a rekonstrukcích zemědělských a průmyslových objektů.
Agromont Vimperk s.r.o.
Agromont Vimperk s.r.o.
stavební firma
Působí dlouhodobě na českém a slovenském trhu jako výhradní dodavatel staveb a technologií pro chov skotu, prasat a drůbeže a díky svým zkušenostem je dnes název již synonymem odborné způsobilosti, spolehlivosti a flexibility.